Bayrak Kürdan

Kürdan Bayrak ve Çeşitleri

Firmamız İsteğe Özel Olarak Kişilere ve Firmalara Özel Logolu 4 Renk Baskılı Kürdan Bayrak Üretmektedir. Ürünler genelde Restauranlarda çok tercih edilmektedir.

Ayrıyetten Organizasyonlarda,Davetlerde,Toplantılarda  Reklam ve Tanıtım Olarak Çok Kullanılmaktadır.

Kürdan Bayrak - Standart Boy 6.5 cm:

Firmaların ürün tanıtımlarında ve Restaurantlarda en çok tercih edilen üründür. Kürdan Boyutu 6.5 cm eni 2 mm dir. Müşrelerimizin isteğine göre kürdan boyutları 10 cm kadar uzatılmaktadır. Bayrak ölçüsü standart 2×4 cm çift yüz baskılı düz kesimdir. Bayraklar isteğe özel kırlangıç şeklinde ve özel kesimli olarakta yapılmaktadır. Bayrak boyutları müşterilemizin isteğine göre değiştirilebilir. En az 500 adet üretim yapılmaktadır. Adetler arttıkça maliyetler düşmektedir.

Title

Burger - Hamburger Bayrakları

Burger House ve Steak Houselarda çok kullanılan üründür. Çöp şiş boyutu burgerlerin boyutuna göre 9 – 20 cm arası değişmektedir. Çöp şiş 2.5 mm dir. Bayrak ölçüsü standart 2.5×4.5 cm çift yüz baskılı düz kesimdir. Bayraklar isteğe özel kırlangıç şeklinde ve özel kesimli olarakta yapılmaktadır. Bayrak boyutları müşterilemizin isteğine göre değiştirilebilir. En az 500 adet üretim yapılmaktadır. Adetler arttıkça maliyetler düşmektedir.

Plastik Çatallı Bayrak - Cips Çatalı

Plastik 7 cm uzunluğunda 4 mm eninde ve çatal şeklindedir. Bayrak ölçüsü standart 2.5×4 cm çift yüz baskılı düz kesimdir. Bayraklar isteğe özel kırlangıç şeklinde ve özel kesimli olarakta yapılmaktadır. Bayrak boyutları müşterilemizin isteğine göre değiştirilebilir. En az 500 adet üretim yapılmaktadır. Adetler arttıkça maliyetler düşmektedir.

Title

Tutacaklı Bambu Kürdan

Bambu Kürdan boyutları 9 – 12 – 15 – 18 – 20 – 25 cm olmak üzere 6 farklı ölçüdedir. Tutacak bölgesi üzerine tek renk veya 2 renk baskı uygulanabilmektedir. En az 1000 adet üretim yapılmaktadır. Adetler arttıkça maliyetler düşmektedir.

Bayraklı Kokteyl Karıştırıcı

üşterilerimizin isteğine göre hem ahşap bambu, hemde şeffaf plastik olarak yapılmaktadır. Plastik Kokteyl karıştırı 14 – 20 cm iki farklı ölçüde ve 8 mm kalınlığındadır. Bambu ahşap çöp kürdan 3 mm kalınlığında 10 – 25 cm arası istediğiniz boyutta olabilmektedir. Bayrak ölçüsü kullanılan malzemeye göre 2.5×4.5 ve 3×5 cm çift yüz baskılı düz kesimdir. Bayraklar isteğe özel kırlangıç şeklinde ve özel kesimli olarakta yapılmaktadır. Bayrak boyutları isteğe göre değiştirilebilir. En az 500 adet üretim yapılmaktadır. Adetler arttıkça maliyetler düşmektedir.

Title

Pipet Bayrak

Genelde dayanıklılık bakımında kalın frozen pipet kullanılır. Frozen pipet 8 mm çapında 25 cm yüksekliğindedir. Renk Seçenekleri mevcuttur. Bayrak ölçüsü 2.5×4.5 ve 3×5 cm çift yüz baskılı düz kesimdir. Bayraklar isteğe özel kırlangıç şeklinde ve özel kesimli olarakta yapılmaktadır. Bayrak boyutları müşterilemizin isteğine göre değiştirilebilir. En az 500 adet üretim yapılmaktadır. Adetler arttıkça maliyetler düşmektedir.

Title

Aşağıdaki Form Üzerinden Logonuzu veya Çalışmanızı bize iletmeniz yeterli olacaktır. Form Bize Ulaştıktan Sonra En Kısa Sürede Size Email veya Whatsapp Üzerinden Dönüş Yapılacaktır.

  WhatsApp Logo

  Bugüne kadar birçok firmaya baskı, reklam ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi… Tüm çözüm ihtiyaçlarını tek bir yapı altında yapıyoruz. Her proje için büyük çözümler var. Foto Maske en iyisi olmaya ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaya devam edecektir.

  ADRES

  Esenevler Mah. Cengiztopel Caddesi Edebiyat Sok. No:11/A Ümraniye – İstanbul

  Telefon

  +90 (534) 572 85 77

  E-POSTA

  info@fotomaske.com

  Cart