Konuşma Balonları

Konuşma Balonları

Fotoğraf Çektirme Aksesuarları – Fotoğraf Çektirme Çubukları

Düğün, sünnet, nişan, doğum günü, yılbaşı, baby shower özel günlerde fotoğraf çekimlerinde ve masa süslemelerinde çok tercih edilen ürünlerdir.

Parti eğlencelerinizde fotoğraf çektirirken birer parti aksesuarı olarak kullanabileceğiniz bu konuşma balonları, fotoğraflarınızın sevdiklerinizle birlikte daha renkli ve neşeli çıkmasını sağlar. Selfie çekerken ve fotoğraf çekimlerinizde konuşma balonlu temalarımızı elinize  almayı unutmayın. Masa süslemelerinde aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Standart boy 15×21 cm yapılmaktadır.

İsteğe özel tasarımlarda ve ebatta yapılmaktadır.

Konuşma Balonları Yırtılmazdır.

Aşağıdaki Form Üzerinden İstemiş Olduğunuz Konuşma Balonlarının Üzerindeki Kod Numarasını Bize Belirtmeniz Yeterli Olacaktır. Form Bize Ulaştıktan Sonra En Kısa Sürede Size Email veya Whatsapp Üzerinden Dönüş Yapılacaktır.

Kişiye ve İsteğe Göre Özel Tasarımlarda Yapılmaktadır.

Referanslarımız
  WhatsApp Logo

  Bugüne kadar birçok firmaya baskı, reklam ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi… Tüm çözüm ihtiyaçlarını tek bir yapı altında yapıyoruz. Her proje için büyük çözümler var. Foto Maske en iyisi olmaya ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaya devam edecektir.

  ADRES

  Esenevler Mah. Cengiztopel Caddesi Edebiyat Sok. No:11/A Ümraniye – İstanbul

  Telefon

  +90 (534) 572 85 77

  E-POSTA

  info@fotomaske.com

  Cart