Lazer Kesim

Lazer Kesim & Kazıma

Kaşe , Ajanda, Kalem, Metal, Plastik, Tahta, Cam, Deri ve daha pek çok malzemede  markalama ve ya kesme için ideal bir çözümdür.

40×60 cm her türlü yüzeyde istenilen deseni yüksek teknoloji lazer kesim ile çok hassas bir şekilde şekillendirebilmekte ve iki boyutlu yüzeylerde üç boyutlu izlenimler alabilmektedir. Cilt uygulamalarından, kitap ayraçlarına, davetiyelerden kitap kutularına kadar çok geniş yelpazede estetik yenilikler getiren sistemdir.

Lazer Baskı makineleriyle sadece baskı veya markalama değil, kesimde yapılabilmektedir. Deri ve pleksiglass ürünlerinde lazer kesim yapılarak istediğiniz şekli vermek mümkündür. Bu da sadece hazır promosyon ürünlerine baskı yapmaktan farklı bir alternatif sunmaktadır.

Aşağıda sizlere fikir vermesi açısından görsellerimiz mevcuttur.

Aşağıdaki Form Üzerinden  Çalışmanızı ve ne yapmak istediğinizi bize iletmeniz yeterli olacaktır. Form Bize Ulaştıktan Sonra En Kısa Sürede Size Email veya Whatsapp Üzerinden Dönüş Yapılacaktır.

  WhatsApp Logo

  Bugüne kadar birçok firmaya baskı, reklam ve tanıtımları konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi… Tüm çözüm ihtiyaçlarını tek bir yapı altında yapıyoruz. Her proje için büyük çözümler var. Foto Maske en iyisi olmaya ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaya devam edecektir.

  ADRES

  Esenevler Mah. Cengiztopel Caddesi Edebiyat Sok. No:11/A Ümraniye – İstanbul

  Telefon

  +90 (534) 572 85 77

  E-POSTA

  info@fotomaske.com

  Cart